SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES E 300 CDI AVANTGARDE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:40
Lloji :
Mercedes E
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
106,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2013
ID e produktit :
126589
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e bardhe metalike , 4 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , komandat ne timon , shpejtesit ne timon F1 , ulset lekur te zez , ulset elektrike , ulset sport , dritat BI XENON intelligent light system , tempomat , dritat LED para dhe mbrapa , bordkompjuter , navigacion GPS HD , senzora te parkingut para dhe mbrapa , abs , esp , airbag , radio CD SD CARD , dritaret elektrike , mbyllje elektrike , fellne . etjPër më shumë: auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=mercedes-e-300-cdi-avantgarde 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »