SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW CADDY 1,9 TDI LIFE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:44
Lloji :
Volkswagen Polo
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
207
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2008
ID e produktit :
126596
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
77KW(105PS),DIZEL,NDRRUSI;MANUAL.DYER;5,ULSE;5

VITI;2008,NGJYRE HIRI METALIKE

OPSIONET

ABS,ESP,ALARM,KLIMA,RADIO-CD,FELNE ALUMINI ETJ
Informata rreth publikuesit
Auto Lami
Lipjan
044 555 777
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »