SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PEUGEOT 208 1.6 HDI- PANORAM-2012
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:41
Lloji :
Peugeot 308
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2012
Ekstra :
Rrota Aliazhi, Xhama Elektrikë, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
126611
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
PEUGEOT 208 1.6 HDI , Viti I Prodhimit 2012,
Klima Tronik, Abs, Esp, Servo, 3 Qelsa,
Liber Te Servisit, Komanda Ne Timon,Panoram,
Bord Kompjuter, Tempomat, Leda Para Dhe Mbrapa,
Me Dogan Te Paguar,
Prej Ardhja Nga ZVICRRA,
Tel 044 676 670
044 551 995
Beka
Informata rreth publikuesit
Auto Beka
Ferizaj
044 676 670
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »