SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes A-class 160
Çmimi :
€3,200.00
Kategoria :
Postuar :
17 Qershor '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
155,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2000
ID e produktit :
126617
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes A-class, viti 2000, 1.6 Benzin, ne gjendje shume te mire, ekonomike me shpenzime minimale. Targa KS, Klime, airbag, mbyllje qendrore xhamat me pulla shum i rumjtum si nga brenda po ashtu edhe nga jashtPostuar nëpërmjet celularit. I KA EDHE 8 MUJ REXHISTRIM
Informata rreth publikuesit
Bledar
Pejë
044139258
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »