SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Kadett
Çmimi :
Price
Kategoria :
Postuar :
5 Janar
Lloji :
Opel
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1987
Ekstra :
CD Player, Radio
ID e produktit :
126619
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opel kadett caravan 1.6 benzin
Informata rreth publikuesit
Shesim Vetura
Gjakovë
045262529
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »