SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes golf 5
Çmimi :
€5,300.00
Kategoria :
Postuar :
23 Janar '17
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
320,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
126650
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes golf 5 2.0 disel 2006
nr. tel 044111146
Informata rreth publikuesit
Gazi
Prishtinë
+37744111146
prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »