SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Fiat Brava 1.6v viti 1996
Çmimi :
€1,350.00
Kategoria :
Postuar :
30 Qershor '16
Lloji :
Fiat Brava
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
140,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1996
ID e produktit :
126662
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Fiat Brava viti 1996 me klim disk amortizor ne rregul motori italian ne gjendje shum tmir du me shit sepese nuk jam tu e perdor qmimi negociushem.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
zaza
044123663
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »