SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW E46 320D
Çmimi :
€6,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Qershor '16
Lloji :
BMW 320D
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
319,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
126667
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES BMW E46 320D
320 DIZEL
VITI PRODHIMIT 2002
180 PS
KARRIKA LEKURE
KILOMETRAT E GARANTUARA! (319.000)
I ARDHUR NGA BELGJIKA
REXHISTRIMI RKS DERI NE MARS 2017
Informata rreth publikuesit
Almir
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »