SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Vectra c 3.2 GTS Automatik
Çmimi :
€2,700.00
Kategoria :
Postuar :
22 Qershor '16
Lloji :
Opel Vectra
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
120,000
Motori (kubik) :
3.20
Viti :
2003
ID e produktit :
126673
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vectra c 3.2 GTS benzin. E ardhur nga zvicrra ne gjendje shum te mir
(Info) +37744122583Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ardian
Gjakovë
044122583
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »