SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet bmw 730d
Çmimi :
€10,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Qershor '16
Lloji :
BMW 730D
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2005
ID e produktit :
126694
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes bmw 730d ne gjendje teper te mir

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Riki
Ljubljana, Slovenia
049113939
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »