SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Combo 1.7 diesel viti prodhimit 12.12.2006
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Qershor '16
Lloji :
Opel Campo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
140,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2006
ID e produktit :
126696
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen opel combo 1.7!diesel viti prodhimit 12.12.2006 e pa doganuar per me shum informata kontaktoni ne numer telefoni 044 172 063

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Samir
Droichead Nua
044 172 063
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »