SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 99
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
17 Qershor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1999
ID e produktit :
126700
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 4 1.6 benzin 1999 në gjendje të rregullt teknike pa dogan Me fellne muzik t mir etjJu mirpresim:044-20-20-17

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Altin
Prishtinë
044202017
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »