SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet renault kango
Çmimi :
€1,440.00
Kategoria :
Postuar :
17 Qershor '16
Lloji :
Renault Kangoo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
126702
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes renault kango viti 2002 Ne gjendje te rregullt te mir vetura posedon. Klim ABS. Mbyllje qendrore. Xhama elektronik Vetura ka 5 dyrë

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
044315408
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »