SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 6 1.6 TDI 4x4
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
27 Nëntor '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
188,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2010
ID e produktit :
126709
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 6 1.6 TDI 4x4 i po sa ardhu prej Ch,ne gjendje shum te mirPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Leo
Gjakovë
044784522
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »