SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 2.0
Çmimi :
€8,500.00
Kategoria :
Postuar :
13 Korrik '16
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
258,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
126710
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes passat 2.0 Automatik 2006 me gjitha serviset e kryme dhe Liber servisi RKs edhe 1 vit

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kreshi Linda
Burim
045/416/326
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »