SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES E 250 CDI AVANTGARDE 4MATIC
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:40
Lloji :
Mercedes E
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
171,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2012
ID e produktit :
126711
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e zez metalike , 4 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE: klimatronik dy zonale , timonin sport , koamdant ne timon ,
shpejtesit ne timon F1 , ulset lekur te bardhe , ulset elektrike ,
ulset sport , senzora te parkingut para dhe mbrapa , tempomat ,
bordkompjuter , navigacion GPS TV HD , dritat LED para dhe mbrapa ,
radio CD , abs , esp , airbag , dritaret elektrike , fellne . etjPër më shumë: auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=mercedes-e-250-cdi-avantgarde-4matic 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »