SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES ML 320 CDI 4MATIC
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:40
Lloji :
Mercedes ML
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
198,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2008
ID e produktit :
126713
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra Ari metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : Klimatronik dy zonale , timonin sport , komdnat ne timon ,
shpejtesit ne timon F1 , ulset lekur dhe alcantara , ulset sport ,
ulset elektrike dhe memory , bordkompjuter , tempomat , radio CD ,
navigacion GPS , senzora te parkigut para dhe mbrapa , abs , esp .
i hapur lart SHIBER , amortizatoret me ulje dhe ngritje AIRMATIC ,
airbag , dritaret elektrike , fellne . etjPër më shumë: auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=mercedes-ml-320-cdi-4matic 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »