SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Niva
Çmimi :
€650.00
Kategoria :
Postuar :
17 Qershor '16
Lloji :
Lada Niva
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1990
ID e produktit :
126732
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes lada niva ne gjendje te mir benzin

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mentor
045483924
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »