SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Corsa
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Qershor '16
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
99,557
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2008
ID e produktit :
126733
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opel corsa 1.2 2008. Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rraha
Prishtinë
049897034
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »