SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroën c3 pluriel 1.4 hdi cabriolet
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Korrik
Lloji :
Citroen C3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
185,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2005
ID e produktit :
126754
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Citroën c3 pluriel 1.4 hdi CABRIOLET VITI 2005 liber servisi complet ule me filter me 04/07/2016 Në gendje jashte zakonisht e mir Veturen mund ta vizitoni në Ferizaj
Informata rreth publikuesit
Burim Rexhepi
Ferizaj
044121174
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »