SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet AUDI A3 TIPTOP
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
18 Qershor '16
Lloji :
Audi A3
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
159,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
126805
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Audi A3 i sapo ardhur nga Gjermania ne gjendje shum te mir me gjitha serviset e kryera
Informata rreth publikuesit
labi
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »