SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi A3
Çmimi :
€2,650.00
Kategoria :
Postuar :
18 Qershor '16
Lloji :
Audi A3
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
375,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1999
ID e produktit :
126806
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A3. 1.9. 1999. Diesel. 375000 te kaluara, por motorrin e ka te ndrruar/vitin e kaluar. Mund t'beje ndrrim me Audi a3 tip me te ri apo Passat 3c.

049 308 795
Informata rreth publikuesit
Agim
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »