SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet - Mercedes Benz E 220 Avantgarde
Çmimi :
€8,600.00
Kategoria :
Postuar :
18 Gusht '16
Lloji :
Mercedes E 220
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
268,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2004
ID e produktit :
126807
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura esht ne gjendje te rregullt, dhe posedon dokumentacion te rregullt. Ka xhamat elektrik tavan panorama (shiber) klime karrika gjysem lekure navigacion. Gomat e veres te sapo blera. Kilometrazha 268 mije km.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
arian
Prishtinë
044639298
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »