SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet :Opel Corsa
Çmimi :
€1,650.00
Kategoria :
Postuar :
18 Qershor '16
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
178,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
1994
ID e produktit :
126812
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet Opel Corsa 1.2 benzin regjistrim 16.06.2017goma të reja viti 1994Cd

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Betim
Fushë Kosovë
+37745241414
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »