SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 107
Çmimi :
€2,200.00
Kategoria :
Postuar :
18 Qershor '16
Lloji :
Peugeot 107
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.00
Viti :
2006
ID e produktit :
126818
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peugeot 107: 1.0benzin...i sa po ardhur nga gjermania...2 par goma,liber servisi etjjjjj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Florim
Besianë
044357357
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »