SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet BMW 320d - 2002 - RKS
Çmimi :
€5,499.00
Kategoria :
Postuar :
16 Shtator '16
Lloji :
BMW 320D
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260,000
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
126832
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BMW 320d, viti i prodhimit 2002, 260,000km, regjistrim deri ne mars 2017.

Makina eshte ne gjendje te mire teknike me te gjitha serviset e bera me rregull. Gjithashtu posedon dhe goma te veres dhe te dimrit te reja.
Informata rreth publikuesit
Granit
Prishtinë
044334878
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »