SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Touran 1.6 TDI 2011 nga Zvicrra
Çmimi :
€8,900.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shtator '16
Lloji :
VW TOURAN
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
167,232
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2011
ID e produktit :
126838
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes VW Touran 1.6 TDI 2011 nga Zvicrra Klim Automatik tip tronik 7 shpejtesi 5 Karriga Airbag ESP Gjama elektronik Pasqyre elektronike Tempomat Senzor Parkimi Centrall viber +37745664119

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arianit
Ferizaj
044999667
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »