SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJĂ‹ SHPALLJE
VanhoL T915 ALICRON
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Korrik '16
Ngjyra :
Vjollcë
Nr. i dyerve :
3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1
Motori (kubik) :
1.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, DVD Player, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
126846
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
VanhoL T915 ALICRON

Interior EXLUSIVE shume i ruajtur
AIR CONDITIONER
WC
Aporat te Kafee
ABS
ASR
INTARDER
TEMPOMAT
GJAMA Kollor
Gjithashty BĂ«jm Edhe Shitjen E Autobusave Dhe Minibusave ( Setra , Mercedes , Iveco , Renault , Man , VDL Bova , Scania ) .

📲 049-504-401 ,
📱 044504-401
Informata rreth publikuesit
Albi
Mitrovicë
0038649504700
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PĂ‹R MĂ‹ VONĂ‹
Abonohu
Shpallja tjetër »