SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Yamaha qoper
Çmimi :
€9,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Qershor '16
Lloji :
Yamaha
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
5,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2008
ID e produktit :
126847
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Yamaha qoper 2000 kubik viti 2008Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Driton
Prishtinë
045499988
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »