SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Golf 4 1.9 TDi
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
18 Qershor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Airbags, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
126850
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 4 1.9 TDI, 105 ps, 2003, pa dogane i sapo ardhur nga Gjermania ne gjendje shume te mire si ne motor po ashtu edhe ne menjaq.
Informata rreth publikuesit
Avdullah
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »