SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 6 dsg hight line!
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Shkurt
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
76,000
Viti :
2011
Ekstra :
ABS, Alarm, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik
ID e produktit :
126856
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte mjaft cilesore dhe e ruajtur,vetem 76mij te kalume,automatik,pronari i pare.Informata 045 499 988(viber)
Informata rreth publikuesit
meenntoor
+37744249654
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »