SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 5 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Qershor '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
126864
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 5 TDI 2006 Klimatronik, esp..etjPer me shum informata kontaktoni ne numrin+386 49 608 207 Ose049 473 848

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shkodran
049608207
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »