SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw T4
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
18 Qershor '16
Lloji :
Volkswagen Transporter
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2000
ID e produktit :
126870
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet vw t4 2.5 tdi viti 2000 regjistrim edhe 1 mujPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bunjamin
Mitrovicë
049173730
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »