SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercdes benz Sprinter 310
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Qershor '16
Lloji :
Mercedes Sprinter
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
124,000
Motori (kubik) :
2.80
Viti :
2000
ID e produktit :
126873
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
i sapo ardhur nga zvicrra ne gjendje perfekte 124000kmPostuar nëpërmjet celularit. nr vetem viber +37745650995
Informata rreth publikuesit
Arlind
Prizren
045650995
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »