SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet polo -2000-1.6 SR
Çmimi :
€1,400.00
Kategoria :
Postuar :
19 Qershor '16
Lloji :
Volkswagen Polo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
184,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2000
ID e produktit :
126885
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet polo ne gjendje te rregullt i ruajtur i sapoardhur nga zvicra me qmim shum te arsyeshem

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
mehmet
Rahovec
045432478
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »