SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Renault Clio 1.5 dCi dizel
Çmimi :
€11,800.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 22:22
Lloji :
Renault Clio
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
37,000
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2015
ID e produktit :
126889
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Renault Clio viti 2015 ,Dizel me RKS i sapo doganuar 1.5dCi dizel ne gjendje perfekte 4dyer ! Nr tel viber 049-877-653.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fadil
Deçan
045-478-224
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »