SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet golf 6 2010
Çmimi :
€12,500.00
Kategoria :
Postuar :
19 Qershor '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2010
ID e produktit :
126893
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 6 2010 1.6 Tdi karaseria e GTIPostuar nëpërmjet celularit.
Kontakt:
044987001
Informata rreth publikuesit
Migjen
Prishtinë
044987001
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »