SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Seat ibiza 1.4 TDI
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
19 Qershor '16
Lloji :
Seat Ibiza
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
225,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2003
ID e produktit :
126895
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Seat ibiza 1.4 TDIViti fund 2003 AC ABSCentral, 2 qilsaAirBagBlotuth mikrofonDrita Xenon bi Xenon Rypi motorit komplet i ndrum garancion deri 80 mi KmLibrin e servisit Servisat tgjitha me regull I ardhur nga gjermania qe 1 vit e gjys i doganuar ne ks vetura ngjendje shum tmir+ dy goma veres rezervHargjimet minimale rug te hapur 4L lokal 5.5 LPronari i par ne ks regjistrim deri ne tetor.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dardan
Pejë
049451530
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »