SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 4
Çmimi :
€5,600.00
Kategoria :
Postuar :
19 Qershor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
219,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
126905
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 4 1.9TDI (i) tkuqe
Ne gjendje shum te mir optike dhe teknike
Nuk ka nevoj per as nje investim me te vogel.
Vetura posdedon
6x airbag
Abs
Klima
Centrall
4x goma te veres 4x goma te dimrit pronari
I pare ne kosov
Kilometrazh origjinale jo te kthyera
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Muhamet
Gjilan
044603255
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »