SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet VW Polo 1.4 TDI 2008
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
19 Qershor '16
Lloji :
VW POLO
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
163,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2008
ID e produktit :
126906
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Vw Polo 1.4 TDI 2008163 000 km te kaluara Marsh Manual Me klime Ka regjistrim deri ne dhjetor 2016CMIMI FIKS I PANEGOCIUAR 5500 EURO

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albulena
044759780
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »