SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Kango diesel 1.9
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Qershor '16
Lloji :
Renault Kangoo
Ngjyra :
Bardhë
Marshi :
Manual
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
ID e produktit :
126908
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Renault Kango viti 2000, 1.9 Diesel
049882764
Informata rreth publikuesit
ebssarq
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »