SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
vw crafter
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor
Lloji :
Volkswagen
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
192,455
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2007
ID e produktit :
126914
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Volkswagen crafter maxxi 
Viti 2007 
Klim 
Tempomat
Km192455
Me dogan 
2.5 tdi 130ps

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xhevdet
Vushtrri
049292252
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »