SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes benz sprinter 211cdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:23
Lloji :
Mercedes Sprinter
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
192,008
Motori (kubik) :
211.00
Viti :
2007
ID e produktit :
126919
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes Benz sprinter
211cdi 
Klim 
Tempomat 
Senzora para mbrapa 
Viti 2007
 automatik Pa dogan Shum gjendje tmir

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xhevdet
Vushtrri
049292252
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »