SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pirunar BAUMANN 5 ton Diesel Ansor
Çmimi :
€9,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik '17
Lloji :
Mitsubishi
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
120
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1988
ID e produktit :
126933
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pirunar BAUMANN Diesel Ansor,
Pesha 5 ton
Ne gjendje shume te mir pune

Kontakto
044493684
Viber: +37744493684Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Betim
Lipjan
044493684
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »