SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Polo 1.4 viti 2001
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Qershor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Polo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
17,210
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2001
ID e produktit :
126936
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes polo 1.4 viti 2001 ne gjendej te regullt

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Liridon S
Suharekë
049702007
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »