SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet golf 2 . Vp 88
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
19 Qershor '16
Lloji :
Volkswage
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1988
ID e produktit :
126939
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golfi ne gjendje shum te mir. Rks deri me 9 shkurt 2017Brnxin 1.6 Me hargjime shum te vogla. . Asht me korrika te golfit 3 me vollan te golfit 3. Asht tiptop ska nevoj investim . Hipotek nuk osht. Per dokumenta garantoj.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besart
Prishtinë
049289106
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »