SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Qershor '16
Lloji :
Renault Scenic
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
126944
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
renaultPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kabashi
045330971
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »