SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES S 350 CDI AMG LINE 4MATIC
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:40
Lloji :
Mercedes S
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
115,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2014
ID e produktit :
126964
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
gjyra e hiri e mbyllt , 4 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
shpejtesit ne timon F1 , ulset lekur , ulset elektrike dhe memory ,
ulset me ftohje , ulset me ngrohje , i hapur lart PANORAM ,
dritat BI XENON intelligent light system , dritat LED para dhe mbrapa ,
navigacion GPS TV HD , mbajtesin e distances DISTRONIC ,
senzora te parkingut para dhe mbrapa , kamerat 360 SHKALLE ,
dyert me magnet ( SOFT CLOSE ) , senzorat e tejkalimit ne pasqyre ,
vet vozitje (AUTOPILOT) , vet parkim PARKASIST , bordkompjuter ,
amortizatoret me ulje dhe ngritje AIRMATIC , hapet dhe mbyllet me gisht ,
me dhez pa qels (KEYLESS-GO , projtektorin (heads up display) ,
zerimin BURMESTER AUDIO , tempomat , radio CD SD USB , esp , airbag ,
abs , fellne . etj FULL OPSIONE 4MATIC-4X4Për më shumë: auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=mercedes-s-350-cdi-amg-line-4matic 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »