SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Skoda Superb
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor
Lloji :
Skoda Superb
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
256,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike
ID e produktit :
126969
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Skoda Superb 1.9 Diesel Viti 2006
ABS Alarm Immobiliser Rrota Aliazhi
CD Player Mbyllje Qendrore Pasqyra Elektrike Xhama Elektrikë
Xham Dielli
Informata rreth publikuesit
Autos -HB-GJilan
Gjilan
044125724
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »