SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
kamion styer
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Qershor '16
Lloji :
Steyr
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
60,000
Motori (kubik) :
5000.00
Viti :
1974
ID e produktit :
127012
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
styer kamion ushtrie i ardhur prej zvicrre gjende shum tmir me doganPostuar nëpërmjet celularit. 049488885
Informata rreth publikuesit
bashkim
Therandë
049 488885
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »